Контроль за додержанням законодавства України у сфері формування та ведення страхового фонду документації України суб'єктами державної системи страхового фонду документації здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері страхового фонду документації.

Організаційні засади здійснення Державною архівною службою України заходів контролю у сфері формування та ведення страхового фонду документації України визначені Положенням про організацію та порядок проведення заходів контролю за додержанням вимог законодавства у сфері формування та ведення страхового фонду документації України центральними та місцевими органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, яке затверджене наказом Мін’юсту від 29.11.2013 № 2541/5 (зареєстровано в Мін’юсті 02.12.2013 за № 2047/24579) (редакції наказу Міністерства юстиції № 3448/5 від 02.10.2020 (зареєстровано в Мін’юсті 07 жовтня 2020 р. за № 976/35259).

Уніфікована форма акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері формування та ведення страхового фонду документації затверджена наказом Мін’юсту від 29.01.2021 № 340/5 (зареєстровано в Мін’юсті 29.01.2021 за № 121/35743) .
______________________________________________________________________________________________

Відділ державного контролю за додержанням законодавства
у сфері страхового фонду документації

61157 м. Харків, вул. Москалівська, 139, 
тел./факс (057) 712-44-05, 
E-mail: sfd@arch.gov.ua

Начальник відділу: Токатли Михайло Вадимович

______________________________________________________________________________________________

Переліки суб'єктів господарювання, що підлягають державному нагляду (контролю) у сфері страхового фонду документації

2021 рік

2020 рік

2019 рік

______________________________________________________________________________________________

Перелік питань, що підлягають інспекційній перевірці суб'єкта господарювання у сфері страхового фонду документації

______________________________________________________________________________________________

Перелік вимог законодавства, яких повинен дотримуватись суб'єкт господарювання у сфері страхового фонду документації

______________________________________________________________________________________________

Плани перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України

2021 рік.

РІЧНИЙ ПЛАН здійснення заходів державного нагляду (контролю)Державної архівної служби України на 2021 рік
Звіт про виконання річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної архівної служби України за 2020 рік

2020 рік.

РІЧНИЙ ПЛАН здійснення заходів державного нагляду (контролю)Державної архівної служби України на 2020 рік
Звіт про виконання річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної архівної служби України за 2019 рік

2019 рік.

РІЧНИЙ ПЛАН здійснення заходів державного нагляду (контролю)Державної архівної служби України на 2019 рік
Звіт про виконання річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної архівної служби України за 2018 рік
2018 рік.

РІЧНИЙ ПЛАН здійснення заходів державного нагляду (контролю)(інспекційних перевірок діяльності суб’єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації) на 2018 рік
Зміна №1 до РІЧНОГО ПЛАНУ здійснення заходів державного нагляду (контролю)(інспекційних перевірок діяльності суб’єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації) на 2018 рік
Звіт про виконання річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної архівної служби України за 2017 рік
2017 рік.

Звіт про виконання планових перевірок суб’єктів державної системи страхового фонду документації у 2016 році
1. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на І квартал 2017 року.
2016 рік.

Звіт про виконання планових перевірок суб’єктів державної системи страхового фонду документації у 2015 році
1. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на І квартал 2016 року.
2. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на IІ квартал 2016 року.
3. Зміна №1 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на IІ квартал 2016 року.
4. Зміна №2 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на IІ квартал 2016 року.
5. Зміна №3 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на IІ квартал 2016 року.
6. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІIІ квартал 2016 року.
7. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІV квартал 2016 року.
2015 рік.
Звіт про виконання планових перевірок суб’єктів державної системи страхового фонду документації у 2015 році.

1. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на І квартал 2015 року.
2. Зміна № 1 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на І квартал 2015 року.
3. Зміна № 2 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на І квартал 2015 року.
4. Зміна № 3 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на І квартал 2015 року.
5. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІI квартал 2015 року.
6. Зміна № 1 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на IІ квартал 2015 року.
7. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІІI квартал 2015 року.
8. План інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІV квартал 2015 року.
9. Зміна № 1 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІV квартал 2015 року.
10. Зміна № 2 до Плану інспекційних перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІV квартал 2015 року.
2014 рік.

Звіт про виконання планових перевірок суб’єктів державної системи страхового фонду документації у 2014 році.

1. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІV квартал 2014 року.

2. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІII квартал 2014 року.

3. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІI квартал 2014 року.

4. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на І квартал 2014 року.

2013 рік.

Звіт про виконання планових перевірок суб’єктів державної системи страхового фонду документації у 2013 році.

1. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІV квартал 2013 року.

2. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІII квартал 2013 року.

3. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на ІI квартал 2013 року.

4. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на I квартал 2013 року.

5. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України на 2013 рік.

2012 рік.

Звіт про виконання планових перевірок суб’єктів державної системи страхового фонду документації у 2012 році.

1. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту страхового фонду документації на IV квартал 2012 року.

2. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту страхового фонду документації на IIІ квартал 2012 року.

3. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту страхового фонду документації на IІ квартал 2012 року.

4. Доповнення до Плану перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту страхового фонду документації на І квартал 2012 року.

5. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту страхового фонду документації на І квартал 2012 року.

2011 рік.
1. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту страхового фонду документації на ІV квартал 2011 року. 

2. Уточнений план перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту СФД на ІІI квартал 2011 року.

3. План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту СФД на ІІI квартал 2011 року.

4. Уточнений План перевірок діяльності суб'єктів державної системи страхового фонду документації щодо формування та ведення страхового фонду документації України Державною технічною інспекцією Державного департаменту СФД на ІI квартал 2011 року. 

 
Інформацію оновлено 10.03.2021